Previous
Next

Kuycon P27Z

SKU P27Z Laos 10 Tooted
919,90 £
Maksudeta
Tagakülje kujundus Standard
Toitekaabel EU
Previous
Next

Kuycon P27Z

SKU P27Z Laos 10 Tooted
919,90 £
Maksudeta
Tagakülje kujundus Standard
Toitekaabel EU

Kuycon P27Z

Kuycon P27Z 27-inch 5K display | Kuycon

27-tolline 5K ekraan

Kuni 180 Hz

Või 330 Hz 1440p juures e-spordiks

Kuni 600 nits heledust

218 PPI pikslitihedus, ideaalne Macidele

Üle miljardi värvi, täpselt kalibreeritud

Korpus alumiiniumist ja klaasist korpus

from €1,203 Laos
Osta
Ühenduvus

Kõik vajalikud sisendid, adapterit pole vaja.

Üks USB-C kannab 5K-d, USB-andmeid ja kuni 100 W Power Deliveryt - ühildub Thunderbolt 4/5 ja USB4-ga. Värskendussagedus ulatub M4 / M5 Macidel 165 Hz-ni; M1–M3 ja Inteli Macid (2020 või uuemad) kuvavad sama kaabli kaudu 5K-d 60 Hz juures. DisplayPort 2.1 UHBR20 võimaldab natiivset 5K-d 180 Hz juures arvutis sobiva graafikakaardiga.

Kuycon P27Z connectivity and port edge | Kuycon
Kahekordne värskendusrežiim

Üks lüliti. Kaks kogemust.

Töötage natiivses 5K-s kuni 180 Hz. Lülituge 2560 × 1440 peale kuni 330 Hz, kui võistlusmäng nõuab iga kaadrit. Maksimaalne värskendussagedus eeldab DisplayPort 2.1.

180 Hz
5120 × 2880
Natiivne 5K
Maksimaalne pildikvaliteet sujuva liikumisega
330 Hz
2560 × 1440
QHD e-sport
Maksimaalne reageerimiskiirus võistlusmängudeks
Reageerimisaeg 1 ms GtG·VRR kohanduv sünkroonimine
Alus ja suund

Reguleeritav kõrgus, kalle ja pööre.

Kuyconi alus võimaldab reguleerida kallet, pööret ja kõrgust ning pöörata ekraani püstpaigutusse. Alus müüakse eraldi - iga Kuycon P27Z tarnitakse VESA 100 × 100 adapteriga, et kinnitada see mis tahes sobivale hoidikule või seinakinnitusele.

  • Kalle −5° kuni 20°
  • Pööre ±30°
  • Kõrgus kuni 120 mm
  • 90° pööre püstpaigutusse
  • VESA 100×100 adapter kaasas
Kuycon P27Z in portrait orientation | Kuycon Kuycon P27Z stand profile | Kuycon

Kontrastsus on erinevus pildi heledaimate ja tumedaimate osade vahel - ekraanil raskesti taasesitatav ja põhjus, miks High Dynamic Range (HDR) olemas on. Täiustatud IPS-kuvatehnoloogiaga viib Kuycon P27Z heleduse, kontrastsuse ja värvid uuele tasemele.

Kuycon P27Z brightness and contrast (HDR) | Kuycon
Heledus ja kontrastsus

Sügavad mustad, ohjatud heledad alad.

Enamik lauaarvutiekraane püsib umbes 300 niti juures. Paljud proffekraanid ületavad selle korraks ja langevad siis kohe, kui heledam stseen püsima jääb. P27Z hoiab 600 niti heledust kogu ekraanil - sügavad, ohjatud heledad alad, mis ei tagane - koos 1500:1 kontrastsusega tõelise varjusügavuse jaoks.

600 nits
Püsiv kogu ekraanil
1500:1
Kontrastsussuhe
HDR 600
VESA sertifikaat
Värvitäpsus

Miljard värvi, truult taasesitatud.

Iga Kuycon P27Z lahkub tehasest individuaalse värvikalibreeringuga, nii et nähtav pilt vastab sellele, mida teie tarkvara loob. Üle miljardi 10-bitise värvi, lai värviruum, mis katab 99 % sRGB-st ja 98 % DCI-P3-st, ning peened üleminekud, mis püsivad - ei mingit ribastumist ega triivi üle paneeli. Fotograafia, värvikorrektsioon ja brändiloome renderdatakse täpselt nii, nagu kavandatud.

10-bit
FRC, 1,07 mld värvi
99 %
sRGB katvus
98 %
DCI-P3 katvus
Kuycon P27Z color accuracy | Kuycon
Brightness control from the keyboard on Kuycon P27Z | Kuycon
Heleduse juhtimine

Reguleerige seda klaviatuurilt.

DDC/CI protokoll võimaldab teie süsteemil heledust otse juhtida. Macis kasutage sisseehitatud klahve F1/F2; Windowsis TwinkleTray või MonitorControl; Linuxis ddcutil.

macOS - natiivsed F1/F2Windows - TwinkleTrayLinux - ddcutil
Kuycon P27Z | Kuycon

Kuycon P27Z

27" 5K · 180/330 Hz · Läikiv IPS

from €1,203

Korduma kippuvad küsimused

Vastused teie küsimustele.

Mis on Kuycon P27Z?
Kuycon P27Z on 27-tolline läikiv 5K ekraan kahekordse värskendusrežiimiga - natiivne 5K (5120 × 2880) kuni 180 Hz loojatele või QHD (2560 × 1440) 330 Hz juures e-spordiks. 600 niti püsivat heledust, kontrastsus 1500:1, 10-bitine värv, 99 % sRGB / 98 % DCI-P3.
Millised Macid ühilduvad?
Iga Mac USB-C / Thunderbolt 3 või uuemaga. Apple Silicon M4 / M5 võimaldavad 5K-d kuni 165 Hz ühe Thunderbolti kaabli kaudu. Varasemad Apple Siliconid (M1–M3) ja Inteli Macid alates Tiger Lake'ist kuvavad 5K-d 60 Hz juures. Saate 100 W Power Deliveryt vastassuunas, nii et teie MacBook laeb ekraanilt.
Kas see töötab Windowsi ja Linuxiga?
Jah, natiivselt. Windowsis ühendage DisplayPort 2.1 UHBR20 kaudu (5K jaoks 180 Hz juures RTX 50 seerial), HDMI 2.1 või USB-C / Thunderbolti kaudu. Linuxis töötab P27Z kohe Waylandi ja X11 all - heledus ddcutil kaudu, ilma tootja draiverita.
Mida on vaja 5K jaoks 180 Hz juures?
DisplayPort 2.1 UHBR20 toega graafikakaart - täna Nvidia RTX 50 seeria (Blackwell). RTX 40 / 30 / 20 ja AMD RDNA 2–4 kuvavad 5K-d 165 Hz juures. Kõik need saavad lülituda QHD 330 Hz režiimi võistlusmängudeks.
Kas 330 Hz režiim on täislahutusega?
Ei - 330 Hz töötab QHD-s (2560 × 1440) samal paneelil. See on täisarvuline skaleerimine natiivsest 5K-st (täpselt 2× kummalgi teljel), nii et pikslid langevad puhtalt kokku ilma hägususeta. Režiimide vahel lülitute OSD-menüü või klaviatuuri kiirklahvi abil.
Läikiv või matt?
Läikiv. P27Z kasutab peegeldusvastast läikivat katet sügavaimate mustade ja kõige täpsemate värvide jaoks - sama pind nagu Kuycon G27P-l. Kui eelistate matti, vaadake Kuycon G32X.
Kas alus on kaasas?
Alus müüakse eraldi. Iga P27Z tarnitakse koos VESA 100 × 100 adapteriga, et kinnitada see mis tahes sobivale hoidikule või seinakinnitusele. Valikuline Kuyconi alus reguleerib kallet, pööret ja kõrgust ning pöörab püstpaigutusse.
Kas ekraan on tehases kalibreeritud?
Jah. Iga P27Z on tehases kalibreeritud 99 % sRGB-le ja 98 % DCI-P3-le 10-bitise sügavusega (8-bitine + FRC, 1,07 miljardit värvi). Individuaalne kalibreerimine tagab, et pilt vastab sellele, mida teie tarkvara loob.
Kas see toetab HDR-i?
P27Z kannab VESA DisplayHDR 600 sertifikaati ja toetab HDR10. Paneel hoiab 600 niti kogu ekraanil - mitte ainult heledatel aladel - kontrastsusega 1500:1. HDR aktiveerub ühilduva sisu puhul automaatselt.
Aga mängukonsoolid?
Ühendage PS5 või Xbox Series X/S HDMI 2.1 kaudu 4K jaoks 120 Hz HDR-iga. Konsooli väljund skaleeritakse ekraani natiivse paneeli järgi.
Millest on ekraan tehtud?
Korpus on CNC-töödeldud anodeeritud alumiiniumist ja esikülg on üks tükk läikivat klaasi peegeldusvastase kattega. Nähtavatel pindadel pole plastikut, raamil pole kruvisid - sama tootmisfilosoofia nagu Kuycon G27P-l.
Kuidas toimivad garantii ja tagastus?
P27Z-le kehtib kaheaastane piiratud garantii. Kaetud defektide tagastusi võetakse vastu 7 päeva jooksul pärast tarnet; pärast seda parandatakse või asendatakse seade garantii alusel kaheaastase garantiiaja lõpuni.

Tehnilised andmed

Suurus ja kuvasuhe 27" (16:9)
Paneeli tüüp Ülikiire IPS + LED
Eraldusvõime 5K (5120 × 2880)
Pikslitihedus 218 PPI
Värskendussagedus 180 Hz (5K) / 330 Hz (2K)
Reaktsiooniaeg 1 ms GtG
Heledus 600 nits
Kontrastsus 1500:1
Värvisügavus 10-bitine (1,07 miljardit värvi)
Värvigamma ja täpsus 99% sRGB, 98% DCI-P3, ΔE < 2
HDR HDR 600
Muutuv värskendussagedus AMD FreeSync, G-Sync Compatible
Silmasäästlik tehnoloogia Low Blue Light
Pordid HDMI 2.1 ×2, DisplayPort 2.1 ×1 (DSC), USB-C ×3 (1 upstream, Power Delivery 100 W), 3,5 mm heli ×1
Vastupidine toide 100 W
Sisseehitatud kõlarid Ainult perforeeritud mudel
Toide AC 100–240 V, 50–60 Hz, ühefaasiline — u 60 W (tipp u 170 W PD-laadimisel)
Mõõtmed ja kaal 618 × 360 × 22 mm, 5,5 kg
Värvus Hõbedane
Stiil Minimalistlik / Perforeeritud
Raam Üliõhuke, kõigil 4 küljel ühelaiune raam, täislamineering
Kate ja kumerus Lame paneel
Konstruktsioon Täisalumiiniumkorpus, CNC-töödeldud ja anodeeritud
VESA kinnitus 100 × 100 mm
Ergonoomiline jalg Kõrgus 120 mm, kalle ja 90° pivot
Apple'i ühilduvus Apple silicon -kiibiga Mac: M4 ja M5 seeria 5K 165 Hz, M1 kuni M3 seeria 5K 60 Hz, ühe Thunderbolt 4/5 või USB-C kaabli kaudu iPad Pro: 5K sagedusel 60 Hz - Intel Mac (10. põlvkonna Intel Core, 2020 ja uuemad): 5K sagedusel 60 Hz Thunderbolt 3 kaudu
Pakendi sisu Kaugjuhtimispuldi patareid ei ole kaasas, vaatamata PDF-kasutusjuhendile: valge pult 1× CR2025, must pult 2× LR03 (AAA) Monitor VESA 100×100 adapter Kaugjuhtimispult Toitejuhe (1,5 m) USB-C-kaabel (1 m) DisplayPort-kaabel (1,8 m) HDMI-kaabel (1,5 m) Adapter USB-C-lt USB-A-le x 2 Dokumentatsiooniga USB-mälupulk

Juhendid

Kasutusjuhend P27Z (inglise)

PDF inglise keeles

Customer reviews
5/5
Reviews from customers who purchased the product
11 Kommentaarid