Atpakaļ
Nākošais

Kuycon W34KB

SKU W34KB Pieejamās vispirms 10 vienības:
1 299,00 $
BEZ PVN
Aizmugures dizains Standard
Barošanas kabelis EU
Atpakaļ
Nākošais

Kuycon W34KB

SKU W34KB Pieejamās vispirms 10 vienības:
1 299,00 $
BEZ PVN
Aizmugures dizains Standard
Barošanas kabelis EU

Kuycon W34KB

Kuycon W34KB, 34 collu 5K2K 21:9 īpaši plats ekrāns, skats no priekšpuses uz statīva | Kuycon

34 collu 21:9 īpaši plats ekrāns

5K2K izšķirtspēja, 5120 x 2160

Līdz 180 Hz pilnā izšķirtspējā

Vai 360 Hz WFHD režīmā e-sportam

1 ms GtG reakcijas laiks

163 PPI, teksts tikpat ass kā 5K galddatora ekrānā

Fast HVA panelis, kontrasts 3300:1, HDR 600

Vairāk nekā miljards krāsu, 98 % DCI-P3

Viens USB-C kabelis, 100 W barošanas

Korpuss no CNC apstrādāta alumīnija un stikla

no €1,119
Pirkt
21:9 īpaši plats

Viens ekrāns divu platumā.

5120 pikseļi platumā sniedz jums par 1280 vairāk nekā 4K ekrāns, saglabājot to pašu augstumu. Laika josla, koda redaktors blakus dokumentācijai, izklājlapa, kas beidzot rāda visas kolonnas, un tas viss bez rāmja, kas stiepjas pāri jūsu galda vidum.

Kuycon W34KB rāda sacīkšu spēli visā 21:9 laukumā | Kuycon

Par 1280 pikseļiem vairāk nekā 4K ekrānā, saglabājot to pašu augstumu. Spēlē atgriežas perifērā redze, darbā tas ir trešais logs.

Ikdienas darbs

Trīs logi, bez kompromisiem.

5120 pikseļu platums nozīmē, ka trīs pilna izmēra lietotnes novietojas blakus, katrai pietiek vietas darbam. CAD rasējums, video laika josla un fotoattēlu retušēšana atvērti vienlaikus, vienā panelī, bez rāmja, kas tos sadala pa vidu.

Trīs lietotnes blakus Kuycon W34KB ekrānā: CAD rasējums, video montāžas laika josla un fotoattēlu retušēšana | Kuycon

Godīgi par blīvumu: ar 163 PPI W34KB neietilpst mūsu 27 collu 5K ekrānu 218 PPI klasē. Daļu pikseļu blīvuma jūs iemaināt pret daudz platāku darba laukumu.

Divkāršs atsvaidzes režīms

Viens slēdzis. Divas pieredzes.

Strādājiet un spēlējiet dabiskajā 5K2K izšķirtspējā līdz 180 Hz. Pārslēdzieties uz 2560 x 1080 līdz 360 Hz, kad sacensību šāvējspēle prasa katru kadru. Abi režīmi izmanto to pašu paneli, un WFHD ir tieši puse no dabiskā režģa katrā asī, tāpēc pikseļi sakrīt bez izplūšanas. Režīmu pārslēdzat ekrāna izvēlnē vai ar komplektā iekļauto IR tālvadības pulti.

180 Hz
5120 x 2160
Dabiskā 5K2K
Maksimāla detalizācija ar plūstošu kustību
360 Hz
2560 x 1080
WFHD e-sportam
Maksimāla atsaucība sacensību spēlēm
1 ms GtG reakcijas laiks·AMD FreeSync & NVIDIA G-Sync Compatible·Low Blue Light

Kontrasts ir atšķirība starp attēla gaišāko un tumšāko daļu, un tieši tas padara nakts ainu salasāmu, nevis pelēku. Ar jaunās paaudzes Fast HVA paneli aiz augstas caurlaidības stikla Kuycon W34KB paceļ spilgtumu, kontrastu un krāsas jaunā līmenī.

Kuycon W34KB attēlo dziļus melnos toņus un kontrolētas gaišās detaļas | Kuycon
Spilgtums un kontrasts

Dziļi melnie toņi, pateicoties paša paneļa konstrukcijai.

Tur, kur tipisks galddatora panelis tumšas ainas pārvērš pelēcīgās, W34KB Fast HVA panelis notur 3300:1 dabisko kontrastu, vairāk nekā trīs reizes lielāku nekā standarta IPS, tāpēc ēnas saglabā dziļumu visā ekrāna platumā. Tam pievienojas 450 niti visā virsmā un VESA DisplayHDR 600 sertifikāts, bet HDR10 ieslēdzas automātiski, ja saturs ir saderīgs.

3300:1
Dabiskais kontrasts
450 niti
Spilgtums visā ekrānā
HDR 600
VESA sertificēts
Krāsu precizitāte

Miljards krāsu, uzticami atveidotu.

Katrs Kuycon W34KB atstāj rūpnīcu ar savu krāsu atskaiti. 10 bitu panelis attēlo 1,07 miljardus krāsu, krāsu gamma aptver 99 % sRGB un 98 % DCI-P3, un izmērītais Delta-E paliek zem 2. Katrs krāsu gammas režīms ekrāna izvēlnē ir kalibrēts, tāpēc darbs sRGB paliek precīzi sRGB, bet īpašie M-BOOK un pelēktoņu režīmi ir tikai viena pārslēgšana attālumā.

10 bitu
1,07 miljardi krāsu
98 %
DCI-P3, 99 % sRGB
ΔE < 2
Kalibrēts rūpnīcā
Kuycon W34KB attēlo plašas krāsu gammas fotoattēlu, 10 bitu krāsas | Kuycon
Divas aizmugures, viens ekrāns

Perforēta aizmugure ar iebūvētu skaņu.

Aizmugurējais panelis pieejams divos dizainos. Standarta aizmugure saglabā tīru un minimālistisku siluetu. Perforētā aizmugure pievieno frēzētu režģi un iebūvētus skaļruņus, tāpēc galda skaļruņus varat pilnībā izslēgt no savas iekārtas. Tas pats panelis, tie paši savienojumi, tas pats 22 mm profils.

  • Standarta aizmugure, tīra un minimālistiska
  • Perforēta aizmugure, iebūvēti skaļruņi
  • 6063 alumīnijs, CNC apstrāde, smilšu strūklas apstrāde un anodēšana
  • Priekšpuse no augstas caurlaidības stikla, spīdīga apdare
  • Tikai 22 mm biezs, 6,55 kg korpuss, 820 x 356 x 22 mm
Kuycon W34KB perforēta aizmugure ar iebūvētiem skaļruņiem | Kuycon
Kuycon W34KB perforētā aizmugure, skats no aizmugures, uz statīva | Kuycon
Kuycon W34KB standarta aizmugure, skats no aizmugures, uz statīva | Kuycon
Standarta aizmugure Perforēta aizmugure

Velciet rokturi pa kreisi vai pa labi, lai salīdzinātu abus aizmugurējos paneļus. Abiem ir tas pats VESA 100 x 100 stiprinājums un tas pats 22 mm korpuss.

Savienojamība

Visas vajadzīgās ieejas, bez adapteriem.

Viena ieejas USB-C pieslēgvieta ar 40 Gbps pārraida 5K2K video, USB datus un līdz 100 W Power Delivery barošanu, ir saderīga ar Thunderbolt 4 / 5 un USB4, tāpēc viens kabelis darbina ekrānu un vienlaikus uzlādē jūsu klēpjdatoru. Divas HDMI 2.1 FRL pieslēgvietas ar 48 Gbps un DisplayPort 1.4 ar DSC apkalpo spēļu konsoles un galddatoru videokartes, divas izejas USB-C pieslēgvietas paredzētas perifērijas ierīcēm, bet 3,5 mm ligzda austiņām.

USB-C ieeja40 Gbps, video, dati, 100 W PD, Thunderbolt 4 / 5 un USB4
HDMI 2.1 x2FRL 48 Gbps, konsoles un galddatoru videokartes
DisplayPort 1.4HBR3 ar DSC, 5K2K pie 180 Hz
USB-C izeja x2USB 2.0 dati, 5V/2A, perifērijas ierīcēm
3,5 mm audioAustiņas vai galda skaļruņi
AC no 100 līdz 240 VIebūvēts barošanas bloks, bez ārēja adaptera
Kuycon W34KB pieslēgvietu izkārtojums: barošana, divas HDMI, DisplayPort, USB-C ieeja, divas USB-C izejas un 3,5 mm audio | Kuycon
Statīvs un stiprināšana

Novietojiet to tieši acu augstumā.

W34KB aizmugurē ir standarta VESA 100 x 100 stiprinājums, tāpēc jebkurš saderīgs turētājs vai sienas kronšteins der uzreiz. Pasūtījuma konfigurēšanas laikā pievienojiet Kuycon statīvu augstuma regulēšanai un pagriešanai dažādos leņķos vai iztieciet bez tā un izmantojiet jau esošo turētāju.

  • VESA 100 x 100 stiprinājums
  • Augstuma regulēšana
  • Pagriešana dažādos leņķos
  • Kuycon 34" statīvs pēc izvēles
Kuycon W34KB no sāniem, VESA plāksne un statīva kolonna | Kuycon
Spilgtuma vadības rīki, kas saderīgi ar Kuycon W34KB, izmantojot DDC/CI | Kuycon
Spilgtuma vadība

Regulējiet to no tastatūras.

DDC/CI protokols ļauj sistēmai vadīt spilgtumu caur video kabeli, nesniedzoties aiz ekrāna. Mac datoros iebūvētie F1 un F2 taustiņi darbojas uzreiz; Windows vidē TwinkleTray vai MonitorControl, Linux vidē ddcutil.

macOS, uzreiz F1/F2Windows, TwinkleTrayLinux, ddcutil
Kuycon W34KB, 34 collu 5K2K īpaši plats ekrāns | Kuycon

Kuycon W34KB

34" 5K2K · 21:9 · 180/360 Hz · HVA · HDR 600

no €1,119

Biežāk uzdotie jautājumi

Atbildes uz jūsu jautājumiem.

Kas ir Kuycon W34KB?
Kuycon W34KB ir 34 collu 21:9 īpaši plats ekrāns ar jaunās paaudzes Fast HVA 5K2K paneli (5120 x 2160, 163 PPI) un divkāršu atsvaidzes režīmu: dabiskā 5K2K līdz 180 Hz vai WFHD 2560 x 1080 pie 360 Hz e-sportam. 1 ms GtG reakcija, 450 nitu spilgtums visā ekrānā, HDR 600, kontrasts 3300:1, 10 bitu krāsas, 99 % sRGB un 98 % DCI-P3 ar Delta-E zem 2.
Kuri Mac datori ir saderīgi?
Mac datori ar Apple Silicon, izmantojot USB-C: viens kabelis pārraida 5K2K video, USB datus un 100 W Power Delivery barošanu atpakaļ uz jūsu MacBook, ar pareizu HiDPI mērogošanu, un ekrāns ātri pārslēdzas un pamostas starp vairākiem Mac datoriem. Viena godīga piezīme: ar 163 PPI W34KB neietilpst mūsu 27 collu 5K ekrānu 218 PPI blīvuma klasē. Daļu pikseļu blīvuma jūs iemaināt pret daudz platāku darba laukumu.
Vai tas darbojas ar Windows un Linux?
Jā, bez papildu draiveriem. Windows vidē pievienojiet ar DisplayPort 1.4 ar DSC, lai iegūtu 5K2K pie 180 Hz, vai ar HDMI 2.1 FRL vai USB-C / Thunderbolt; HDR nepieciešama Windows 10 versija 1803 vai jaunāka. Linux vidē W34KB darbojas uzreiz ar Wayland un X11, spilgtumu vada ddcutil, un ražotāja draiveris nav jāinstalē.
Kas nepieciešams, lai sasniegtu 5K2K pie 180 Hz?
Videokarte ar DisplayPort 1.4 ar DSC (vai DP 2.1) vai HDMI 2.1 FRL 48 Gbps izeju. NVIDIA gadījumā tas nozīmē Turing un jaunākas (no GTX 1650 līdz RTX 5090); Maxwell un Pascal to nespēj. AMD gadījumā tas nozīmē RDNA un jaunākas (no RX 5500 līdz RX 9070 XT); Polaris un Vega to nespēj. Intel integrētā grafika un Arc darbinās ekrānu, taču ne pilnā 5120 x 2160 izšķirtspējā pie 180 Hz.
Kādas pieslēgvietas tam ir?
Viena ieejas USB-C pieslēgvieta ar 40 Gbps, DP Alt Mode un līdz 100 W Power Delivery barošanu, saderīga ar Thunderbolt 4 / 5 un USB4. Turklāt DisplayPort 1.4 (HBR3 ar DSC), divas HDMI 2.1 FRL 48 Gbps pieslēgvietas, divas izejas USB-C pieslēgvietas (USB 2.0 dati, 5V/2A) un 3,5 mm audio ligzda. Barošanas bloks ir iebūvēts, tāpēc ārēja adaptera nav.
Vai 360 Hz režīms darbojas pilnā izšķirtspējā?
Nē. 360 Hz darbojas WFHD (2560 x 1080) tajā pašā panelī, kas ir tieši puse no dabiskā 5120 x 2160 režģa katrā asī, tāpēc pikseļi sakrīt bez interpolācijas izplūšanas. Starp režīmiem pārslēdzaties ekrāna izvēlnē vai ar komplektā iekļauto IR tālvadības pulti.
Vai tam ir skaļruņi?
Iebūvēti skaļruņi ir tikai versijai ar perforētu aizmuguri. Standarta aizmugurei skaļruņu nav, un austiņām vai galda skaļruņiem tiek izmantota 3,5 mm izeja.
Vai statīvs ir iekļauts?
W34KB tiek stiprināts pie standarta VESA 100 x 100 stiprinājuma, tāpēc jebkurš saderīgs turētājs vai sienas kronšteins der uzreiz. Kuycon statīvs ir pēc izvēles: pievienojiet to, konfigurējot pasūtījumu, ja vēlaties augstuma regulēšanu un pagriešanu dažādos leņķos.
Spīdīgs vai matēts?
Spīdīgs. W34KB ir pārklāts ar augstas caurlaidības stiklu, lai nodrošinātu visdziļāko melno un visprecīzākās krāsas. Ja dodat priekšroku matētai virsmai, apskatiet Kuycon G32X vai G32P.
Vai tas ir G34W pēctecis?
Jā. W34KB saglabā vairs neražotā G34W 34 collu 5K2K īpaši plato darba laukumu un visu pārējo veido no jauna. G34W Nano IPS panelis bija ierobežots līdz 60 Hz, turpretī W34KB Fast HVA darbojas divkāršā 180 / 360 Hz režīmā ar kontrastu 3300:1, pievieno HDR 600 un darbina Mac ar vienu USB-C kabeli ar 100 W uzlādi.
Vai tam nepieciešams ārējs barošanas adapteris?
Nē. Barošanas bloks ir iebūvēts 22 mm korpusā, tāpēc pietiek ar vienu AC kabeli. Komplektā ietilpst arī IR tālvadības pults ekrāna izvēlnes vadībai, DisplayPort, HDMI un USB-C kabeļi, kā arī divi USB-C OTG adapteri.
Vai ekrāns ir kalibrēts rūpnīcā?
Jā. Katrs W34KB atstāj rūpnīcu ar savu krāsu atskaiti, kas aptver 99 % sRGB un 98 % DCI-P3 ar 10 bitu dziļumu (1,07 miljardi krāsu), ar izmērīto Delta-E zem 2. Katrs krāsu gammas režīms ekrāna izvēlnē ir kalibrēts, tāpēc, pārslēdzoties starp sRGB, DCI-P3, M-BOOK un pelēktoņiem, krāsas paliek precīzas.
Vai tas atbalsta HDR?
W34KB ir HDR 600 panelis un atbalsta HDR10, izmantojot HDMI, DisplayPort un USB-C. Tas notur 450 nitus visā ekrānā ar 3300:1 dabisko kontrastu. HDR jau sākotnēji darbojas automātiski, un to var izslēgt izvēlnē; mainot režīmu, ekrāns uz sekundi vai divām kļūst melns, un tas ir normāli.
Vai tas ir piemērots spēlēm?
Jā. 180 Hz pilnā 5K2K izšķirtspējā vai 360 Hz WFHD režīmā, 1 ms GtG reakcija, AMD FreeSync un NVIDIA G-Sync Compatible adaptīvā sinhronizācija spēlēšanai bez attēla plīšanas un Low Blue Light ilgām sesijām. No konsolēm PlayStation 5 vai Xbox Series X/S pieslēdzas ar HDMI un darbojas 4K pie 60 Hz ar HDR: konsoles neizvada paneļa dabisko 5120 x 2160 izšķirtspēju.
No kā ir izgatavots ekrāns?
Korpuss ir no 6063 alumīnija sakausējuma, CNC apstrādāts, ar smilšu strūklu apstrādāts līdz 180 mesh apdarei un anodēts, bet priekšpuse ir viena augstas caurlaidības stikla loksne. Aizmugurējais panelis pieejams divos dizainos, standarta un perforētā, un perforētajai versijai ir iebūvēti skaļruņi. Korpusa izmēri ir 820 x 356 x 22 mm, svars 6,55 kg.
Kā darbojas garantija un atgriešana?
W34KB ir divu gadu ierobežota garantija. Atgriešana garantijas defektu gadījumā tiek pieņemta 7 dienu laikā pēc piegādes; pēc tam ierīce tiek remontēta vai nomainīta garantijas ietvaros līdz divu gadu garantijas perioda beigām.
Customer reviews
Customer reviews
Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.