Menu
Kuycon Q27A
Spillmonitor med glans på 27 tommar. Lyser opp til 650 nits. Forfriskingsfrekvensar opp til 165 Hz. Det er kompatibel med adaptiv timing AMD FreeSync , NVIDIA G-Sync , PS5 VRR og mange fleire. Over ein milliard fargar blir laga med fantastisk presisjon. Kuycon Q27A er ein gammonitor for Mac, Windows, Linux og spillkonsollar.
Kuycon Q27A
Spillmonitor med glans på 27 tommar. Lyser opp til 650 nits. Forfriskingsfrekvensar opp til 165 Hz. Det er kompatibel med adaptiv timing AMD FreeSync , NVIDIA G-Sync , PS5 VRR og mange fleire. Over ein milliard fargar blir laga med fantastisk presisjon. Kuycon Q27A er ein gammonitor for Mac, Windows, Linux og spillkonsollar.
Utruleg gammonitor
Q27A er ein spillemonitor som gjer at du kan spela dine favorittspel med maksimal flyt og detalj. Det støttar oppdateringsfrekvensar opp til 165 Hz, FreeSync, G-Sync og adaptiv synkronisering for alle moderne spillkonsollar. Og samtidig, med ho, har han ein so høg pixeldensitet at du kan sjå det smaltast mulig.
Utruleg gammonitor
Q27A er ein spillemonitor som gjer at du kan spela dine favorittspel med maksimal flyt og detalj. Det støttar oppdateringsfrekvensar opp til 165 Hz, FreeSync, G-Sync og adaptiv synkronisering for alle moderne spillkonsollar. Og samtidig, med ho, har han ein so høg pixeldensitet at du kan sjå det smaltast mulig.
Ein einaste skjerm for kvar og ein
macOS
Windows
Linux
Med ei variasjon av tilkoblingar, inkludert USB-C, HDMI og DisplayPort, støttar Q27A alle store operativsystem og spillplattformar PlayStation, Xbox og Nintendo Switch. Du må berre bytte til kabel og sjå på det.
Ein einaste skjerm for kvar og ein
macOS
Windows
Linux
Med ei variasjon av tilkoblingar, inkludert USB-C, HDMI og DisplayPort, støttar Q27A alle store operativsystem og spillplattformar PlayStation, Xbox og Nintendo Switch. Du må berre bytte til kabel og sjå på det.
Begge variantane av Kuycon-støttene lar deg justera vinkelen og rotasjonen av skjermen (360°), den oppgraderte versjonen av støtten er òg justerbar i høgd. Det er frivillig å kjøpa eit bod.
Kvar skjerm kjem med ein VESA-adaptor som gjer at du kan montera skjermen på eit ståsted eller ein vegg.
Begge variantane av Kuycon-støttene lar deg justera vinkelen og rotasjonen av skjermen (360°), den oppgraderte versjonen av støtten er òg justerbar i høgd. Det er frivillig å kjøpa eit bod.
Kvar skjerm kjem med ein VESA-adaptor som gjer at du kan montera skjermen på eit ståsted eller ein vegg.
Planane dine vert tydelegare.
Den typiske lysstyrken til dei fleste vanlige kontorskjermar er rundt 300 cd/m2. Q27A held fram ein konstant lysstyrke opp til 650 cd/m2 over heile skjermoverflaten, som gjer det mogleg å få ekstrem lysstyrke utan å svika.
650 nattar
vedvarende lysstyrke
1000:1
kontrast
Planane dine vert tydelegare.
Den typiske lysstyrken til dei fleste vanlige kontorskjermar er rundt 300 cd/m2. Q27A held fram ein konstant lysstyrke opp til 650 cd/m2 over heile skjermoverflaten, som gjer det mogleg å få ekstrem lysstyrke utan å svika.
650 nattar
vedvarende lysstyrke
1000:1
kontrast
Det er ein farge som seier noko.
Q27A viser resultatet av arbeidet dykkar i det trulege. Det store fargerymmet til P3 gjev ein enorm fargepalett for bilete med mange fargar. Med denne fargeversjonen kan Q27A generere over ein milliard fargar med fantastisk nøyaktighet, medan avansert kalibreringsteknologi og avansert algoritme sørgar for å produsere den beste fargen.
DCI-P3 95 prosent sRGB 99 prosent
bredt utvalg av farger
HDR 600
Høgt dynamisk område
Det er ein farge som seier noko.
Q27A viser resultatet av arbeidet dykkar i det trulege. Det store fargerymmet til P3 gjev ein enorm fargepalett for bilete med mange fargar. Med denne fargeversjonen kan Q27A generere over ein milliard fargar med fantastisk nøyaktighet, medan avansert kalibreringsteknologi og avansert algoritme sørgar for å produsere den beste fargen.
DCI-P3 95 prosent sRGB 99 prosent
bredt utvalg av farger
HDR 600
Høgt dynamisk område
Spesifikasjonar
| Skjermstørrelse | 27 Pouces |
|---|---|
| Oppdateringsfrekvens | 165 Hz |
| Type de dalle | Brillant |
| Format | 2K |
| Luminosité | 600 nits |
| Finition de l'écran | Revêtement antireflet brillant |
| Écran | High Dynamic Range (HDR) Luminosité : 650 cd/m2 Contraste : 1000:1 Couleur : large gamme de couleurs P3, plus d'un milliard de couleurs* *10 bits à une fréquence de rafraîchissement jusqu'à 120 Hz LCD 27 pouces 2,5K avec technologies Oxide TFT et IPS Résolution : 2560 x 1440 pixels (3,7 millions de pixels), 108 ppp Format d'image : 16:9 Fréquence de rafraîchissement : 165 Hz Prend en charge la synchronisation adaptative AMD FreeSync , NVIDIA G-Sync et autres |
| Dimensions et poids | Hauteur : 51,8 cm avec support, écran 35,9 cm Largeur : 61,8 cm Profondeur : 18,3 cm avec support, écran 2,76 cm Poids : 8 kg avec support, écran 5,5 kg |
| Connectivité | Prend en charge 2,5K (2560 × 1440) à 165 Hz pour USB-C, DisplayPort et 144 Hz pour HDMI pour les appareils compatibles USB-C, DisplayPort 1.4, HDMI 2.0, deux ports USB-C et sortie audio 3,5 mm Un port USB-C en amont fournit jusqu'à 100 W de charge PowerDelivery |
| Contenu de la boite | Moniteur Adaptateur VESA 100×100 Télécommande Cordon d'alimentation (1,5 m) Câble USB-C (1 m) Câble DisplayPort (1,8 m) Câble HDMI (1,5 m) Adaptateur USB-C vers USB-A x 2 Clé USB avec documentation |
| Exigences en matière d'alimentation et de fonctionnement | Tension de ligne : 100 à 240 V ~ Fréquence : 50/60 Hz Consommation : 60 Watts (max 170 Watts lors de la charge PowerDelivery) |
| Compatibilité Apple | D'autres modèles Intel fonctionneront à des résolutions et/ou des taux de rafraîchissement inférieurs. Les ordinateurs portables et PC Intel MacBook : 2015* et versions ultérieures Intel iMac : fin 2014* et versions ultérieures Intel Mac Pro : 2013* et versions ultérieures *des adaptateurs peuvent être nécessaires pour les anciens modèles Thunderbolt 2. Mac sur Apple Silicon : M1, M1 Pro, M1 Max, M1 Ultra, M2 et versions ultérieures iPad Pro : tous les modèles |
| Compatibilité Windows/Linux | AMD Ryzen avec graphiques Vega intégrés et supérieurs HD6000, HD7000, R9 200, R9 300, R9 400, R9 500, R9 Fury, R9 Nano (GCN) RX460-RX590 (Polaris) Radeon Vega 56/64, Radeon VII et supérieurs (Vega) Cartes vidéo prises en charge : Intel Graphics Cartes graphiques intégrées : Intel Iris Pro pour processeurs de 4e génération (Haswell) et versions ultérieures Intel HD Graphics pour processeurs de 5e génération (Broadwell) et versions ultérieures GTX1650-1660Ti (Turing)* RTX2050-2080Ti, Titan RTX (Turing)* RTX3050-3090Ti (Ampere)* RTX4050-4090 (Ada Lovelace)* Nvidia GTX660-690 (Kepler) (via DisplayPort) GTX750-Titan Z (Kepler) (via DisplayPort) GTX950-980Ti (Maxwell) GTX1050-1080Ti (Pascal) RTX5070-5090 (Blackwell)* *les cartes avec USB-C VRlink peuvent être connectées à l'aide d'un câble USB-C toutes les cartes vidéo, commercialisées après 2024 - compatibles sauf sauf indication contraire APU RX5300-RX5700XT (RNDA)* RX6400-RX6950XT (RDNA2)* RX7600-RX7900XTX (RDNA3)* *Les cartes USB-C peuvent être connectées via un câble USB-C Toutes les cartes graphiques sorties après 2024 - compatibles, sauf indication contraire nécessitent un port Thunderbolt 3/4/USB4, Displayport 1.2 et/ou HDMI 2.0 ou version ultérieure, et une carte graphique prise en charge. |
| Compatibilité Consoles | Les consoles PlayStation, Xbox et Nintendo sont prises en charge via HDMI (max 4K@60) |
Du kan òg freiste
Previous
Next







